Ласкаво просимо на сайт Страхової компанії «ОСТРА»!

  Саме Страхова компанія «ОСТРА», що працює на страховому ринку з 1990 року і обслуживши понад 150 тисяч клієнтів, зможе надати Вам широкий перелік вигідних страхових послуг.

  Ми раді кожному нашому клієнту і гарантуємо йому якісні послуги, практичну інформацію, які допоможуть не помилитися при покупці нашого страхового продукту і отримати надійний страховий захист.

  Особливістю нашої роботи є те, що клієнти, поставивши запитання, отримають безкоштовну консультацію з усіх питань страхування, а також самостійно розрахують вартість ОСАГО, страхування майна і вантажів (вантажобагажу).

  Фахівці Страхової компанії «ОСТРА» в найкоротші терміни доставлять Вам оригінали всіх страхових документів, а в разі потреби відправлять їх на Вашу адресу кур'єрською поштою.

  Крім того, ми надаємо клієнтам сприятливу розстрочку страхових платежів.

  Страхова компанія «ОСТРА», для надійності страхового захисту перестраховує Ваші ризики в надійних і перевірених компаніях за кордоном.

 Якщо відбувається страхова подія, то фахівці відділу врегулювання збитків швидко підготують весь пакет документів для отримання страхового відшкодування.

  Звернувшись в Страхову компанію «ОСТРА» Ви можете бути впевнені в захисті Ваших майнових ризиків!

  Адже головна мета нашої роботи це спокій наших клієнтів, а девіз компанії - стабільність і надійність.