Зміна власника СК «Остра»

ПрАТ «СК «Остра»  повідомляє про погодження Нацбанком зміни власника Товариства.

 

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «ОСТРА» інформує про те, що в компанії триває процес реорганізації і у вересні Комітетом з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг було розглянуто наданий пакет документів по зміні власників страхової компанії.

За результатами всебічного аналізу Нацбанком і перевірки пакета документів отримано погодження рішення про придбання істотної участі у ПрАТ «СК «Остра» Мельничуком О.О., до якого також відбувся перехід права власності на контрольний пакет акцій.

 

CК «ОСТРА» оголошує Конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності

CК «ОСТРА» оголошує Конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності відповідно до міжнародних стандартів аудиту за 2020 рік

Метою проведення конкурсу є відбір на конкурсних засадах суб’єктів аудиторської діяльності для  проведення аудиту фінансової звітності ПрАТ «СК «ОСТРА» за 2020 рік.

У Конкурсі можуть брати участь аудиторські фірми, які відповідають вимогам, що встановлені Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», а також умовам конкурсу.

Інформація про процедуру:

Дата оголошення конкурсу

30.08.2021 року

Кінцевий строк приймання пропозицій

 До 17 годин 00 хвилин 06.09.2021

Дата проведення конкурсу

О 15 годині 00 хвилин 07.09.2021

Документи надсилати за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Пушкінська, 13 та/або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактні особи: Головний бухгалтер Кібкало Вікторія Петрівна  + 38048 724-80-49.

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі чи з порушенням умов Конкурсу, не розглядатимуться.

Про результати Конкурсу всі учасники будуть повідомлені шляхом розміщення відповідного оголошення на веб-сайті СК «ОСТРА».

З умовами та порядком проведення конкурсу Ви можете ознайомитися за посиланнями:

Конкурсна документація

Порядок проведення конкурсу

СК "Остра" продовжує працювати

Шановні клієнти та партнери!

Доводимо до вашого відома, що 27 серпня Національним Банком України видано припис з призупиненням дій ліцензій на адресу СК «Остра» про усунення порушень з терміном виконання до 1 листопада 2021 року.

Незважаючи на цю обставину, Страхова Компанія "Остра" продовжує роботу по виконанню всіх взятих на себе зобов'язань. Скарг на компанію з боку клієнтів ніяких немає. Дана ситуація є результатом взятого курсу НБУ на укрупнення страхового бізнесу і скорочення кількості страхових компаній в Україні.

Акціонери Страхової Компанії просять не відчувати тривогу щодо даного рішення і опублікованої інформації з боку регулятора. На даний момент ми активно ведемо роботу і прикладаємо всі зусилля для відновлення повноцінної діяльності, а також усунення зауважень у встановлені терміни. На підтвердження цього незадовго до опублікованого рішення акціонерами нашої компанії були подані документи, що підтверджують виконання дій для виправлення ситуації, що склалася.

Компанія і далі продовжить виконувати зобов'язання перед клієнтами, а повноцінна робота обов'язково буде відновлена, адже в цьому році 30 років як СК "Остра" працює на страховому ринку України.