Зміни в структурі СК «Остра»

Шановні партнери, клієнти та колеги!

 

Повідомляємо вам про те, що нашими акціонерами і учасниками страхової компанії було прийнято рішення провести об'єднання двох компаній - СК «ОСТРА» і СК «ЕКСПО Страхування», що сприятиме подальшому розширенню та розвитку в наданні страхових послуг. Необхідність своєчасної адаптації роботи компанії до умов, які відбуваються в розвитку страхового ринку в нашій країні і норм українського законодавства, що змінилися останнім часом, вимагає прийняття такого рішення.

 

Незважаючи на зміни в організаційній структурі, СК «Остра» продовжує виконувати свої зобов'язання за діючими договорами до повного закінчення терміну їх дії. Також ми подбали про те, щоб в результаті об'єднання були враховані інтереси всіх учасників нашого бізнесу: клієнтів компанії, акціонерів і співробітників.

 

З огляду на ситуацію, яка складається, ми бачимо раціональність в прийнятому рішенні, що дозволить забезпечувати здорову конкуренцію на страховому ринку, а нашим клієнтам отримувати більш якісні послуги.

 

Об'єднана компанія СК «ЕКСПО Страхування»  (https://exposk.com.ua/) готова надавати корпоративним і приватним клієнтам широкий спектр якісних страхових послуг та обслуговування на гідному рівні.

 

Ми вдячні всім клієнтам за те, що ви з нами і сподіваємося на подальше продовження співпраці!

Зміна графіка роботи в святкові дні

Шановні клієнти,

повідомляємо про те, що в період свят головний офіс компанії буде працювати за наступним графіком:

1 - 4 травня - святкові дні

5 - 7 травня - працюємо в звичайному режимі

8, 9, 10 травня - вихідні дні

 

Бажаємо всім гарних свят!

 

CК «ОСТРА» оголошує Конкурс

CК «ОСТРА» оголошує Конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності відповідно до міжнародних стандартів аудиту за 2020 рік

Метою проведення конкурсу є відбір на конкурсних засадах суб’єктів аудиторської діяльності для  проведення аудиту фінансової звітності ПрАТ «СК «ОСТРА» за 2020 рік.

У Конкурсі можуть брати участь аудиторські фірми, які відповідають вимогам, що встановлені Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», а також умовам конкурсу.

Інформація про процедуру:

Дата оголошення конкурсу

18.01.2021 року

Кінцевий строк приймання пропозицій

 До 17 годин 00 хвилин 25.01.2021

Дата проведення конкурсу

О 15 годині 00 хвилин 01.02.2021

Документи надсилати за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Пушкінська, 13 та/або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактні особи: Головний бухгалтер Кібкало Вікторія Петрівна  + 38048 724-80-49.

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі чи з порушенням умов Конкурсу, не розглядатимуться.

Про результати Конкурсу всі учасники будуть повідомлені шляхом розміщення відповідного оголошення на веб-сайті СК «ОСТРА».

З умовами та порядком проведення конкурсу Ви можете ознайомитися за посиланнями:

Конкурсна документація

Порядок проведення конкурсу

 

Страхова компанія «Остра» здійснила велику виплату

У вересні 2020 року СК «Остра» здійснила страхову виплату в розмірі 3,7 млн грн. за крадіжку застрахованого вантажу, що сталася при автомобільному перевезенні по території Євросоюзу.

Випадок стався за наступних обставин : машини з вантажем, який мав бути доставлений за контрактом,  не покинули території ЄС, зв’язок з водіями та перевізником відсутній. Вантаж повністю втрачений.

Таким чином по даному випадку СК «Остра» здійснила виплату, виконавши свої зобов’язання. Ми вдячні міжнародному перестрахувальному брокеру Willis та Українській Страховій Групі за врегулювання даного випадку.